Mgr. Miroslav Burget

ADVOKÁT

Mgr. Miroslav Burget vykonával advokacii dlouhou dobu jako samostatný advokát s ev. č. ČAK 08666 a poté jako společník advokátní kanceláře BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. Nyní Mgr. Miroslav Burget vykonává advokacii jako jeden ze třech zakládajících advokátů společné advokátní kanceláře BURGET & HOLAS & ŠTOS.

Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas

ADVOKÁT

Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas je jedním ze třech zakládajících advokátů společné advokátní kanceláře BURGET & HOLAS & ŠTOS s ev. č. ČAK 16837.

Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci obor Právo (Mgr.), obor Pedagogika- veřejná správa (Mgr.) a obor Právo ve veřejné správě (Bc.). V roce 2016 úspěšně složil advokátní zkoušku s hodnocením výtečně. Během vysokoškolských studií absolvoval odbornou praxi na Okresním soudě v Nymburce.

Mgr. Jakub Štos

ADVOKÁT

Mgr. Jakub Štos je jedním ze třech zakládajících advokátů společné advokátní kanceláře BURGET & HOLAS & ŠTOS s ev. č. ČAK 18933.

Již během vysokoškolských studií dlouhodobě spolupracoval s významnou advokátní kanceláří v Olomouci, absolvoval jednoletou stáž v rámci bezplatné právní poradny a vykonával odbornou praxi na Krajském soudě v Ostravě – pobočka Olomouc – trestní úsek. Mgr. Jakub Štos vystudoval Právnickou fakultu univerzity Palackého v Olomouci obor Právo. V roce 2019 úspěšně složil advokátní zkoušku s hodnocením výtečně.

Ilona Žaláková

ASISTENTKA

Ilona Žaláková působí ve společné advokátní kanceláři BURGET & HOLAS & ŠTOS jako asistentka.

V rámci své činnosti zajišťuje administrativní agendu a zabezpečuje provozní záležitosti naší advokátní kanceláře.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Zašlete nám svůj životopis a krátce zkuste zdůvodnit, proč právě Vy a co můžete našemu teamu přinést?

Poslat životopis